Terenska nastava

Terenska nastava učenika sedmih razreda: Aquatika – Stari grad Dubovac

U četvrtak 19.10.  učenici sedmih razreda bili su na terenskoj nastavi i posjetili Aquatiku, karlovački slatkovodni akvarij i Stari grad Dubovac.

Naučili su nove pojedinosti o životu mnoštva slatkovodnih riba, upoznali riječni svijet karlovačkih i ostalih rijeka, obnovili i produbili već stečena znanja iz biologije, geografije i povijesti.

Nakon Aquatike posjetili su Stari grad Dubovac. Učenici su s velikom pozornošću pratili obrazloženja vodiča kroz Stari grad. Na kraju su se najviše divili pogledu s vidikovca Staroga grada i fotografirali okolicu cijelog Karlovca.

Nakon kratkog predaha, puni dojmova, krenuli smo svojim kućama.