Terenska nastava

Interliber

interliberU petak 11. studenoga učenici naše škole bili su u Zagrebu te na Zagrebačkome velesajmu posjetili najveći sajam knjiga i suvremenih učila Interliber.

Na Interliberu je uvijek zanimljivo, susreću se poznati pisci, pjesnici i izdavači pa je i odaziv naših učenika bio velik. Nakon Interlibera u CineStaru Avenue Mall pogledali smo i opustili se uz obiteljsku komediju Devet života koja je svakoga nasmijala i natjerala da razmisli o pravim životnim vrijednostima.

Bilo je zabavno i poučno, kao i svake godine!

e-spomenica 2016./17.
copyright

© 2016.-2019.
Dopušteno je stavljati poveznice prema ovoj stranici ili koristiti isječak teksta koji služi kao poveznica prema njoj. Prenošenje sadržaja u cjelosti zabranjeno je bez pismenog dopuštenja autora teksta ili slike.

Prijavi se na:
e-dnevnik za učenike
Pratite nas na:
Google Photos albumi