OSOBNA ISKAZNICA PROJEKTA

ZALOGAJČEK 2

Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva (školska godina 2017.- 2018.)

Krapinsko-zagorska županija prijavila je projekt „Zalogajček 2“ na javni poziv za dostavu projektnih prijedloga Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku „Osiguranje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva (školska godina 2017.- 2018.), u okviru Fonda europske pomoći za najpotrebitije (FEAD), Operativnog programa za hranu i/ili osnovnu materijalnu pomoć za razdoblje 2014.- 2020. Više pročitajte OVDJE.