Hrvatska kakvu želimo

Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije u sklopu projekta Hrvatska kakvu želimo pozvalo je sve osnovne škole u Republici Hrvatskoj da se uključe u projekt likovnim i literarnim radovima na temu Kako zamišljaš Hrvatsku 2030.godine?

Uključili su se i učenici naše škole te osvojili  pet od dvanaest mogućih nagrada:

KATEGORIJA 1. (likovni radovi učenika od 1.do 4.razreda)

1. nagrada PATRICIA JOZIĆ, mentorica Ksenija Antolković

KATEGORIJA  2. (literarni radovi učenika od 1.do 4.razreda)

1. nagrada MARIJA KUČKO, mentorica Jasminka Repar

KATEGORIJA 3. (likovni radovi učenika od 5.do 8.razreda)

1. nagrada PAULA PIŠKOVIĆ, mentorica Jana Đurđević

KATEGORIJA 4. (literarni radovi učenika od 5.do 8.razreda)

1.nagrada IVANA ŽUKINA, mentorica Anamarija Grabušić

3. nagrada EMA GOSPOČIĆ, mentorica Koraljka Parlaj

Svečano uručenje nagrada bilo je 26.3.2018. u Nacionalnoj  i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu. Svi nagrađeni uživali su u druženju i fotografiranju s Lukom Bulićem koji je bio i voditelj programa. U istim majicama s logom projekta i mnoštvom balona nagrađeni su pozirali za zajedničku fotografiju.

Čestitke svim nagrađenim učenicima!

Snježana Štefek Borovčak, koordinatorica projekta