Cijenjeni roditelji,

obavještavamo Vas da su se svi učitelji naše škole odlučili pridružiti štrajku koji će započeti sutra 10. listopada 2019. Vezano uz to, u školi nije moguće organizirati nastavu prema redovnome rasporedu, a učenici koji dođu u školu bit će zbrinuti. Sve informacije o tijeku štrajka i organizaciji nastave bit će dostupne na mrežnoj stranici škole tijekom sutrašnjeg dana.

U slučaju bilo kakvih nejasnoća vezanih uz štrajk, možete se obratiti tajnici škole na broj 049 286 201 ili elekroničkom poštom na adresu: ured1@os-donja-stubica.skole.hr.