Obavijest roditeljima i učenicima

Cijenjeni roditelji, dragi učenici!

Na početku smo još jedne nove školske godine. Kako bi nam prvi dani u školi bili što lakši i jednostavniji, pripremili smo vam korisne informacije o početku i organizaciji nastave u novoj školskoj godini.

Nastava počinje u ponedjeljak 9. rujna 2019. godine.

Ove školske godine s nastavom u jutarnjem terminu započinje B-smjena  (8.15), A-smjena dolazi poslije podne (13.35).

Raspored zvonjenja nije se promijenio i dostupan je na našoj mrežnoj stranici.

Školska kuhinja za učenike radi već od ponedjeljka, cijena obroka je nepromijenjena i iznosi 5,00 kuna po danu. Jelovnik će biti u prilogu pa molimo sve učenike da se odmah u ponedjeljak odluče žele li se hraniti u školskoj kuhinji.

Prijem učenika prvih razreda matične škole bit će u ponedjeljak u 11.00 sati u predvorju škole.

Učenici 4.c razreda matične škole na nastavu dolaze u ponedjeljak prije podne u B- smjenu.

Raspored sati za ponedjeljak svim učenicima matične škole bit će dostupan tijekom petka na mrežnim stranicama škole.

Prijevoz učenika organiziran je prema ustaljenom rasporedu.

Roditelji učenika matične škole udžbenike za ovu školsku godinu moći će preuzeti u četvrtak od 9.00 do 12.00 sati i u petak od 15.00 do 18.00 sati.

PODRUČNA ŠKOLA LEPA VES

Područnoj školi Lepa Ves nastava svim učenicima započinje u ponedjeljak u 8.00 sati.

Preuzimanje udžbenika za roditelje učenika PŠ Lepa Ves bit će u ponedjeljak u 8.00 sati i od 17.00 do 18.00 sati (u PŠ Lepa Ves).

PODRUČNA ŠKOLA VUČAK

Područnoj školi Vučak nastava učenicima 1., 3. i 4. razreda započinje u ponedjeljak u 8.00 sati, a učenicima 2. razreda u 9.00 sati.

Preuzimanje udžbenika za roditelje učenika PŠ Vučak bit će u četvrtak od 9.00 do 12.00 sati i u petak od 15.00 do 18.00 sati (u PŠ Vučak).

Podsjećamo da je tijekom boravka u školi obavezno nošenje papuča jer ćemo na taj način sačuvati interijer naše škole i održavati ga što urednijim i ugodnijim za svakodnevni rad i učenje.

Veselimo se početku nove školske godine, nadamo se dobroj suradnji sa svima i, naravno, novim uspjesima!

Vidimo se uskoro!