Obavijest roditeljima

Poštovani,

u školskoj godini 2019./2020. nastavljamo s projektom Zalogajček 4 pa želimo još jednom podsjetiti naše cijenjene roditelje da je u sljedećoj školskoj godini jedini kriterij za ostvarivanje prava na besplatnu kuhinju  – pravo na dječji doplatak.

Dokumentacija koja je potrebna:

• a) važeće Rješenje o priznavanju prava na doplatak za djecu

ili

• b) potvrda o isplaćenom doplatku za djecu HZMO-a (Potvrda HZMO-a o isplaćenom doplatku za djecu dostupna je i kroz sustav e- Građani)

ili

• c) potvrda o visini dohotka i primitka  Porezne uprave iz koje je vidljiva isplata dječjeg doplatka

ili

• d) Inozemno rješenje o dječjem doplatku– rješenje o pravu na doplatak za djecu izdano od strane nadležne inozemne institucije prihvatljiv je dokazni dokument pod uvjetom da korisnik doplatka dostavi pisanu izjavu da mu ukupni dohodak ostvaren u prethodnoj kalendarskoj godini po članu kućanstva mjesečno ne prelazi 70 % proračunske osnovice, odnosno ne prelazi iznos od 2.328,20 kuna

Važno: dokumentaciju o ostvarivanju prava (potvrde) potrebno je donijeti u petak 23. ili ponedjeljak 26. kolovoza 2019. pedagoginji Martini Dolčić od 8.00 do 14.00 sati.

Hvala na razumijevanju!

Vidimo se uskoro!