Obavijest roditeljima

Cijenjeni roditelji,

želimo vas obavijestiti da će svi učenici naše škole besplatno dobiti udžbenike i ostale obrazovne materijale potrebne za rad i učenje u školskoj godini 2019./2020.

Pod ostalim obrazovnim materijalima misli se na radne bilježnice, mape za likovnu kulturu, zbirke zadataka, geografski atlas za 5. razrede, kutije za tehničku kulturu 5.-8. razred koje će financirati Grad Donja Stubica i Krapinsko-zagorska županija.

Navedeni kompleti učenike će dočekati prvi dan nastave u školi.

Skrećemo vam pozornost da je udžbenike i ostale obrazovne materijale potrebno čuvati  jer su ih učenici dužni na kraju nastavne godine vratiti u školu.

Želimo vam ugodne ljetne praznike!