Obavijest roditeljima djece dorasle za upis u 1. razred osnovne škole

Roditelji djece dorasle za upis u 1. razred  (djeca rođena od 1. travnja 2012. do 31. ožujka 2013.) dobit će na kućnu adresu obavijest o rasporedu utvrđivanja psihofizičkoga stanja djece radi upisa u 1. razred obaveznoga osnovnog obrazovanja.

Pregled djece obavljat će se u prostoru Osnovne škole Donja Stubica.

Na pregled je potrebno donijeti:

• zdravstvenu iskaznicu djeteta
  • medicinsku dokumentaciju, ako je dijete bolovalo
  • knjižicu cijepljenja djeteta ili ispis – podatke o cijepljenju od mjerodavnoga liječnika
  • zubnu putovnicu ispunjenu od strane stomatologa
  • laboratorijski nalaz krvi i urina (medicinsko-biokemijski laboratorij prema sjedištu ordinacije izabranoga liječnika djeteta izdaje nalaz; datum i vrijeme obavljanja pretrage u laboratoriju u Oroslavju navedeno je roditeljima u pisanome pozivu)
  • ispunjeni upitnik za potrebe školske liječnice
  • ispunjeni upitnik za potrebe stručne službe škole

Hvala na suradnji!