Obavijest roditeljima i učenicima

Cijenjeni roditelji, dragi učenici!

Na početku smo još jedne nove školske godine. Kako bi nam prvi dani u školi bili što lakši i jednostavniji, pripremili smo vam korisne informacije o početku i organizaciji nastave u novoj školskoj godini.

Nastava počinje u ponedjeljak 3. rujna 2018. godine.

Ove školske godine s nastavom u jutarnjem terminu započinje A-smjena  (8.15), B-smjena dolazi poslije podne (13.35).

Raspored zvonjenja nije se promijenio i dostupan je na našoj mrežnoj stranici.

Školska kuhinja za učenike radi već od ponedjeljka, cijena obroka je nepromijenjena i iznosi 5,00 kuna po danu. Jelovnik je u prilogu pa molimo sve učenike da se odmah u ponedjeljak odluče žele li se hraniti u školskoj kuhinji.

Prijem učenika prvih razreda matične škole bit će u ponedjeljak u 11.00 sati u predvorju škole.

Učenici 3.b i 3.c razreda matične škole na nastavu dolaze u ponedjeljak u poslijepodnevnom terminu (tada će biti informirani u koje razredno odjeljenje pripadaju).

Učenici 4.c razreda matične škole, iznimno prvi dan, na nastavu dolaze u jutarnjem terminu.

Raspored sati za ponedjeljak svim učenicima matične škole dostupan će biti tijekom petka na mrežnim stranicama škole.

Prijevoz učenika organiziran je prema ustaljenom rasporedu. Red vožnje školskog autobusa dostupan je u prilogu.

Udžbenici, koje je ove školske godine za učenike naše škole osigurao Grad Donja Stubica, učenici će dobiti prvoga dana nastave, tj. udžbenici će ih dočekati na školskim klupama.

Područnoj školi Lepa Ves nastava svim učenicima započinje u ponedjeljak u 8.00 sati.

Područnoj školi Vučak nastava učenicima 1. razreda započinje u ponedjeljak u 8.00 sati, a učenicima četvrtog razreda u 9.00 sati.

Učenici 2. i 3. razreda dolaze u 8.00 sati.

Podsjećamo da je tijekom boravka u školi obavezno nošenje papuča jer ćemo na taj način sačuvati interijer naše škole i održavati ga što urednijim i ugodnijim za svakodnevni rad i učenje.

Veselimo se početku nove školske godine, nadamo se dobroj suradnji sa svima i, naravno, novim uspjesima!

Vidimo se uskoro!

Jelovnik za rujan 2018.

Red vožnje školskog autobusa 18.-19.