Obavijest učenicima i roditeljima

Zimski se praznici bliže kraju. Zakoračili smo u novu kalendarsku godinu, nastavljamo svoju školsku godinu i svima želimo uspješan rad, marljivo učenje i postizanje dobrih rezultata!

Podsjećamo:

• nastava počinje u ponedjeljak 15. siječnja 2018. godine po već ustaljenom rasporedu
  • učenici B smjene razredne nastave dolaze u jutarnjem terminu, a učenici A smjene nastavu započinju u poslijepodnevnom terminu

Roditeljski sastanak za roditelje naših učenika 7. razreda održat će se, kako je već dogovoreno, u srijedu 17. siječnja 2018. u 17.00 sati. Tema roditeljskoga sastanka je izbor agencije koja će organizirati maturalno putovanje našim učenicima.

Vidimo se uskoro!