Ljeto nam dolazi

Članovi naše dramske grupe,  pod vodstvom učiteljice Snježane Puščenik, i ove godine su nam za kraj školske godine pripremili prigodan program. U ponedjeljak 5. lipnja 2017. godine uživali smo u pripremljenim igrokazima, pjesmi i plesu.

U pauzi ljetnog pospremanja svoje kućice, puž je našao vremena popričati s gusjenicom.

Iako nam dolazi ljeto i toplo vrijeme, ne možemo zaboraviti naše kišobrane, a oni su nam pokazali kako se zabaviti uz pjesmu, igru i ples.

Učenici su izvođače nagradili velikim pljeskom jer su uživali u plesu i pjesmi šarenih kišobrana.

Naravno, mislili su i na školu, pa su nas pričom poveli na čudno putovanje u morske dubine u kojima smo upoznali nestašne učenike, odnosno stanovnike morskih dubina. Učiteljica Tuna morat će biti vrlo strpljiva da svoje nestašne učenike dovede u red.

Na kraju programa  članovi dramske grupe zaželjeli su nam puno petica i pregršt sunčevih zraka u vrućem, nadolazećem ljetu, a mi smo ih nagradili velikim pljeskom.

Mali novinari