Prvenstvo škole u šahu

U petak 12. 5. 2017. u našoj školi održana je dodjela medalja i nagrada za male šahiste nakon  školskog šahovskog turnira koji je trajao tri tjedna.

U natjecanju je mogao sudjelovati svatko tko zna igrati šah, a natjecali su se: Filip Bezik Haric, Ivan Kelava, Patrik Čmarec, Fran Kavaj, Gabrijel Kučko, Luka Čekolj, Bruno Pavrlišak, Matija Štefek, Petar Žukina, Martin Lisac, Tihomir Tučkar Peh, Matias Gospočić, Karlo Hrbić, Jakov Martinek, Patrik Martinek, Šimun Tomarad, Gabrijel Blagec, Ela Grdenić, Mihaela Pišković, Klara Kučko, Klara Dolenec, Anja Žagar, Sara Rak i Ivana Žukina.

Medalje su osvojili: Gabrijel Kučko (1.mjesto, dječaci 5.-8. razred), Patrik Čmarec (2.mjesto, dječaci 5.-8. razred), Filip Bezik Haric (3.mjesto, dječaci 5.-8. razred), Ela Grdenić (1.mjesto, djevojčice 5.-8. razred), Ivana Žukina (2. mjesto, djevojčice 5.-8. razred), Klara Dolenec (3. mjesto, djevojčice 5.-8. razred te 1.mjesto, djevojčice 1.-4. razred), Klara Kučko (3.mjesto, djevojčice 1.-4. razred) i  Petar Žukina (1.mjesto, dječaci 1.-4. razred).

Svi natjecatelji  dobili su slatke poklone.

Čestitamo svima na postignutom uspjehu!