Izložba pisanica u Galeriji grada Krapine

Učenici Etnografske grupe Škrinjica  i ove su godine sudjelovali na dvadesetoj po redu izložbi pisanica u Galeriji grada Krapine.

Izložba je otvorena 7. travnja i trajat će do kraja ovoga mjeseca.

Za kontinuirano sudjelovanje na izložbi tijekom svih dvadeset godina pohvaljena je naša škola, Škrinjica  i njihova voditeljica Snježana Štefek Borovčak te je posebno istaknuta njihova kreativnost u izradi uskrsnih radova izloženih u Galeriji grada Krapine.

Naši su učenici izradili veliku pisanicu koja je privukla pozornost publike i posjetitelji izložbe su se rado fotografirali kraj nje.

Izložene su i jajuške te lutke napravljene od kaširanih pisanica i raznih krpica.

Svake nas godine veseli izložba u Galeriji grada Krapine!