Pozivnica: Radosti Uskrsa

U utorak 11. travnja u prostorijama Osnovne škole Donja Stubica otvorit će se izložba učeničkih  likovnih radova  motiviranih nadolazećim blagdanom te pisanica nastalih na satovima izvannastavnih aktivnosti pod nazivom Radosti Uskrsa.

Kratak program otvorenja započet će u 18.00 sati nastupom sestara Dolenec koje će nam odsvirati nekoliko glazbenih točaka.

Nakon glazbenoga uvoda bit će organizirane prezentacijske radionice izrade i oslikavanja tradicijskih pisanica, poznatih pod nazivom Stubička pisanica.

Gospođa Nada Tučkar  demonstrirat će, zajedno s učenicima naše škole, izradu već zaboravljenoga uskrsnog  kruha: vrtanja.

Svoj specifičan način risanja uskrsnih motiva našim će učenicima pokazati gospođa Jadranka Blagec.

Dođite i pridružite nam se u slatkom i šarolikom iščekivanju Uskrsa, našega najvećeg blagdana života i nade te zajedno s nama uživajte u radostima Uskrsa!

Vidimo se!