picture-007Jesenske svečanosti

Zahvaliti se jeseni, pjevati joj i sladiti se njezinim plodovima znaju učenici razredne nastave, a kako je to bilo u našoj školi, pročitajte i pogledajte!

Iz godine u godinu, svake jeseni, dramska grupa s voditeljicom, učiteljicom Snježanom Puščenik, priredi nam maštovit i zabavan program.

Tako je bilo i u utorak 26. listopada 2016. godine. Iz učionice drugoga razreda mogli smo čuti pjesmu, ples, recitacije i veliki pljesak kojim smo nagradili članove dramske grupe. U maštovito priređenoj svečanosti najviše su uživali učenici prvog a razreda koji su naučili ponešto o jeseni, kruhu, pecivu i abecedi.

Mali novinari