Dan narcisa

Naša škola već godinama sudjeluje u humanitarnoj akciji Zagorske lige protiv raka pa smo tu tradiciju nastavili i ove godine. Cvijet narcisa je postao glavni simbol u borbi protiv raka dojke. Humanitarni projekt se provodi s ciljem prikupljanja sredstava za što uspješniju prevenciju, liječenje i rehabilitaciju pacijenata s malignim bolestima.

U četvrtak 16. ožujka učenici naše škole pridružili su se toj humanitarnoj akciji.

U akciji su sudjelovali učenici i učenice 7.b razreda: Magdalena Blagec, Jelena Bubanko, Paula Jozić, Rajna Landripet, Petra Čajko, Mihael Korman i Mario Martinjak, a pratila ih je knjižničarka Danica Pelko.

Hvala svima na sudjelovanju!