Uspjesi naših učenika

Županijsko natjecanje iz Informatike

U petak 10. veljače u Osnovnoj školi Konjščina  i ove se godine održavalo županijsko natjecanje iz Informatike, Infokup 2017. na kojem je  naša učenica Petra Habjanec iz 8. b razreda osvojila  2. mjesto u kategoriji Algoritmi-Logo.

Zadatci su bili zahtjevni, a natjecanje se odvijalo u više kategorija: Osnove informatike, Algoritmi, Algoritmi-Logo, Razvoj softvera.

Bravo, Petra!

Županijsko natjecanje iz Geografije

U četvrtak 23. veljače 2017. godine u Osnovnoj školi  Ljudevita Gaja Mihovljan održano je županijsko natjecanje iz Geografije.

Naš učenik Gabrijel Kučko osvojio je treće mjesto i predložen je  za državno natjecanje.

Čestitke Gabrijelu!

Županijsko natjecanje iz Matematike

U utorak 28. veljače 2017. u Osnovnoj školi Lijepa naša Tuhelj održano je županijsko natjecanje iz Matematike na  kojem su sudjelovali naši učenici Dorijan Gučin i Gabrijel Kučko.

Gabrijel Kučko pritom je osvojio prvo mjesto.

Bravo, Gabrijele!

Županijsko natjecanje iz Njemačkog jezika

Učenica Nina Posavec  prisustvovala je 1. ožujka 2017. županijskom natjecanju iz Njemačkog jezika u Osnovnoj školi  Josipa Broza u Kumrovcu. Osvojila je 4. mjesto u Krapinsko-zagorskoj županiji te je ujedno predložena za državno natjecanje.

Županijsko natjecanje iz Povijesti

U  Osnovnoj školi Augusta Cesarca u Krapini 7. ožujka 2017.  održano je županijsko natjecanje iz Povijesti za učenike sedmih i osmih razreda osnovne škole. U kategoriji sedmih razreda, treće mjesto osvojila je naša učenica Magdalena Blagec  (mentor prof. Darko Tišljar). Posebno nas veseli postotak točnih odgovora koje je Magdalena imala u zahtjevnom testu: riješila je točno  83% testa.

Bravo, Magdalena!

Presjek sportskih uspjeha u školskoj godini 2016./17.

I ove kao i dosadašnjih godina učenici OŠ Donja Stubica prisustvovali su mnogobrojnim natjecanjima (školskim, županijskim i poluzavršnim) te su postigli zavidne uspjehe :

1.)    Županijsko natjecanje u šahu:

Djevojčice:  1. mjesto i plasman na poluzavršnicu; Poluzavršnica: 3. mjesto

Ekipu su sačinjavale: Ivana Žukina, Ela Grdenić, Klara Dolenec, Dorotea Dolenec i Klara Kučko

2.)    Županijsko natjecanje u šahu :

Dječaci: 2. mjesto

Ekipa: Gabrijel Kučko, Patrik Čmarec, Karlo Hrbić, Filip Bezik Haric i Petar Žukina

3.)    Županijsko natjecanje u stolnom tenisu:

Dječaci: 3. mjesto

Ekipa: Dorian Gučin, Josip Brlobaš i Gabrijel Blagec

4.)   Županijsko natjecanje u stolnom tenisu:

Djevojčice: 1. mjesto

Ekipa: Klara Rusan, Lea Bivol, Adriana Landripet

5.)    Natjecali smo se i u malom nogometu (dječaci), crossu i odbojci (djevojčice)

Međurazredna natjecanja u malom nogometu tek se trebaju odigrati.

Poluzavršno državno natjecanje u šahu

Poluzavršno državno natjecanje u šahu skupine centar za dječake i djevojčice osnovnih škola  održano je 27. veljače 2017. u  Osnovnoj školi  Rovišće.

Mjesto Rovišće nalazi se u blizini  Bjelovara. Natjecanje je zbog prostora održano u Društvenom domu u Rovišću.

Krapinsko-zagorsku županiju u ženskoj konkurenciji predstavljale su učenice naše škole: Ela Grdenić i Ivana Žukina, 5. razred te učenice drugog razreda  Klara Kučko, Anja Blažinić Žagar i Sanja Rak.

Iako najmlađa ekipa na turniru, naše učenice iznenadile su vrlo dobrom igrom i osvojile treće mjesto.

Treba istaknuti da smo na ovom turniru prisutni već četiri godine zaredom kao županijski pobjednici.

Ovim putem zahvaljujemo učenicima,  njihovim roditeljima i vanjskim suradnicima Šahovske grupe gosp. Tihomiru Vrančiću te gosp. Vladimiru Novoselu na izdvojenom vremenu i trudu koji ulažu u šah. Pohvala domaćinima OŠ Rovišće na uspješnoj organizaciji turnira!

Novigradsko proljeće 2017.

Već dugi niz godina naši učenici sudjeluju u Školi stvaralaštva Novigradsko proljeće. Ove godine, na razini županije, upravo je iz naše škole izabrano najviše učenika:

1. Marta Hren radionica novina na internetu
  2. Korina Jagečić scenska radionica
  3. Paula Jozić radionica novina na internetu
  4. Adriana Landripet radionica pjevanja
  5. Rajna Landripet lutkarska radionica
  6. Borna Petrinec radionica slikarstva
  7. Karla Stepan kostimografska radionica
  8. Dorotea Tišljar slikarsko scenografska radionica
  9. Ema Vnučec lutkarska radionica

Želimo im puno uspjeha u radu i stvaralaštvu!