Obavijest roditeljima djece dorasle za upis u 1. razred osnovne škole

Utvrđivanje psihofizičkoga stanja djeteta radi upisa u 1. razred osnovne škole obavljat će se u prostorijama OŠ Donja Stubica u vremenu od 3. svibnja 2017. do 11. svibnja 2017. prema unaprijed utvrđenom rasporedu.

U priloženoj dokumentaciji možete se informirati o terminu za Vaše dijete, dokumentaciji koju je potrebno donijeti na pregled te o pretragama koje je potrebno obaviti prije samoga pregleda  i terminima tih pretraga.

Roditelji će tijekom travnja dobiti u dječjem vrtiću ili maloj školi upitnike (za školsku liječnicu i stručni tim škole) koje Vas, također, molimo da donesete sa sobom na pregled.

Hvala.

Stručna služba