Vesele fašničke zgode

Pozdrav svima, velikima i malima. Mi što maske nosimo, sve vas redom pozdravljamo.

Ovim riječima su nas, kao i svake godine do sada, pozdravili učenici dramske grupe nižih razreda sa svojom učiteljicom Snježanom Puščenik.

Razveselili su nas pjesmom, plesom i s nekoliko veselih igrokaza. Imali smo prilike vidjeti neobični ljubavni par –  zeca i lisicu. U igrokazu se dogodila i pljačka neobičnoga,  fašničkog vlaka. Fašnik ne možemo zamisliti bez krafni pa su nam članovi dramske grupe otplesali i „Mljac, krafne ples“.

Kakva bi to luda priredba bila kad maskenbalske šale ne bi krila? Šale su nas na kraju nasmijale do suza. Nadamo se da ćemo se sresti i sljedeće godine u veseloj veljači uz puno smijeha, veselja i radosti.

Mali novinari