Mala ljetna poruka

Draga djeco,

igrajte se, slušajte i uživajte u glazbi koju volite, gledajte dječje filmove, pjevajte, veselite se igri i razgovoru na svim jezicima svijeta. Naučite nešto novo, veselo i neobično!

Otputujte u čarobni svijet mašte, bajki i pustolovnih romana. Čitajte što više!

Uživajte u svojem znanju i budite ponosni na njega.

Dragi roditelji,

podržite djecu, uživajte u svojoj djeci i budite ponosni na njih!

Radite što želite i idite kamo vas srce vuče, jedino je bitno da se pritom odmorite, da biste najesen oporavljeni, ispunjeni i zadovoljni ponovno mogli kročiti u kolotečinu radnih izazova… tako otprilike govori učiteljica Katie Brown o iskustvu ljetnoga odmora.

Ostanite odgovorni, zdravi te uvijek mislite na svoju i sigurnost ljudi koji vas okružuju i koje volite!

Slušamo se međusobno, razgovaramo, zajedno vježbamo i učimo ponovno od rujna ove godine!

Vidimo se!

K.P.