Uzbuna na Zelenom vrhu

Učenici  drugih i četvrtih razreda te učenici područnih škola 8. veljače 2017. u zabočkome kinu gledali su dječji igrani film Uzbuna na Zelenom vrhu. S uzbuđenjem i znatiželjom nestrpljivo su čekali nove pustolovine Koka i  njegovih prijatelja. Do susreta s Kokom dijelila ih je još i vožnja vlakom kojoj se uvijek vesele i koja svaki put prebrzo završi.

Znatiželjno su odgledali film koji  Koka i društvo vodi  u nove akcije. Bilo je napeto, uzbudljivo, istraživački, detektivski, hrabro, maštovito, smiješno, mudro, tužno, lukavo, domišljato…   Sve su to obilježja filma izrečena po njegovom završetku.

Veselimo se nekom novom filmu o Koku i ponovnom putovanju vlakom.

Snježana Štefek Borovčak