Učiteljice naše škole održale predavanje na Učiteljskom fakultetu u Čakovcu

Na poziv prof. dr. Gorana Lapata 10. listopada 2019. učiteljice naše škole Snježana Štefek – Borovčak i Tatjana Benko održale su predavanje studenticama i studentima pete godine Učiteljskoga studija.

Pred šezdesetak studenata iznosile su svoja iskustva vezana za temu Napredovanje u struci ( mentor, savjetnik). Svoje izlaganje potkrijepile su nizom primjera kako i što se radi u našoj školi kako bi budućim kolegicama i kolegama olakšale njihov budući napredak kada počnu raditi u sustavu odgoja i obrazovanja. Predavanje je bilo interaktivno te su buduće učiteljice i učitelji postavljali mnoga pitanja.

Gostovanje na Učiteljskom fakultetu u Čakovcu proteklo je u radnom, ugodnom i nadasve poticajnom ozračju.

Čestitamo našim kolegicama!