Hrvatski olimpijski dan

U utorak 10. rujna u našoj školi se obilježavao Hrvatski olimpijski dan.

U sportskoj dvorani bila je prezentacija svih sportova koji su dostupni u našem gradu od strane klubova i sportskih društava.

Vrlo zanimljive radionice imali su: NK Stubica, Savate klub Stubica boks, AK Hidraulika Kurelja i dvoranski hokej, Badmintonski klub Ikar, Stolnoteniski klub Stubica, Streljačko društvo Donja Stubica, Šahovski klub Donja Stubica te Planinarsko društvo sportskoga penjanja na novoj umjetnoj stijeni u sportskoj dvorani.

Prezentacija sportova trajala je od 8:15 do 13:30 h, dakle od prvog do šestog sata.

Sudjelovali su svi učenici naše škole te su se mogli uključiti u navedene aktivnosti u spomenutim klubovima. Učenici su bili vrlo zadovoljni predstavljenim sportovima.

Postigli smo cilj: prezentirali smo učenicima sportove dostupne u našem gradu i  zainteresirali ih za uključivanje u navedene klubove!