Osmi razredi u Varaždinu i Accredo centru

U petak 24.5. u ranim jutarnjim satima osmi razredi krenuli su na put prema Varaždinu, tj. prema  Accredo centru, nedaleko od grada Čakovca.

U Varaždinu smo posjetili središnji gradski trg i zanimljiv Muzej kukaca. Nakon kraćeg osvježenja i šetnje kroz središnji gradski park krenuli smo put Međimurja, točnije u Accredo centar kod Čakovca. Od prvoga trenutka srdačno smo primljeni u ugodnome domaćem okruženju.  Učenike su simpatični djelatnici podijeli u timove.

Iako je bilo sunčano i vruće, učenici su uživali cijelo popodne u dobro osmišljenim zabavnim igrama: paintballu, pikadu, ljudskom nogometu, križić – kružiću. Na kraju su najbolji dobili priznanja, kao i priliku da iznesu dojmove! Složili smo se da je bilo lijepo i nezaboravno.

Najbolje dosad!