Nagradno putovanje u Krapinu

Učenici 3.a, 3.b i 3.c razreda naše škole s nestrpljenjem su iščekivali petak, 31.5., kako bi poslije nastave otišli po zasluženu nagradu u Krapinu.

Naime, učenici navedenih razreda ovog su se ožujka na oroslavskim Fašničkim špelancijama predstavili zajedničkom maskom sladoleda te kao nagradu osvojili posjet Muzeju oldtimera Presečki te slastičarnici Relax  u Krapini.

Cijelo poslijepodne proteklo je u ugodnom druženju i razgledavanju starih automobila, a na kraju su se svi osvježili ukusnim sladoledom. Na putovanje do Krapine i natrag išlo se vlakom čemu su se učenici dodatno veselili.