Sve tajne Hrvoja Kovačevića

Hrvoje Kovačević  poznati je pisac i kum naše knjižnice, stoga su književni susreti s njim ležerni i posebno ugodni.

U utorak 4. lipnja održana su dva književna susreta te su se svi trećaši i četvrtaši imali priliku upoznati s njim. Puno je učenika čitalo njegove knjige pa su bili posebno motivirani za razgovor.

Hrvoje im je ukratko ispričao sadržaj knjige koju upravo piše i stao na mjestu gdje je uzbuđenje najveće. Ispričao je i zaplete nekih svojih knjiga koje učenici nisu čitali, a kad su pitali kako se radnja nastavlja, odgovor je bio: „Pročitajte knjigu!“

Posebnost ovog susreta bile su knjižice stripova koje su prema Kovačevićevim knjigama napravili učenici 4.c razreda. Pisac je s velikim zanimanjem pregledao stripove, pohvalio ih i za nagradu potpisao te zanimljive dječje uratke.

Nadamo se brzom susretu s omiljenim piscem!