Međunarodno matematičko natjecanje  “Klokan bez granica” 2017.

Pod pokroviteljstvom Hrvatskoga matematičkog društva 23. ožujka 2017. godine u 12 sati i 30 minuta po devetnaesti put održat će se Međunarodno matematičko natjecanje “Klokan bez granica”.

Kao i svih prethodnih godina predviđeno je da učenici sami financiraju natjecanje sa svotom od 15 kn po učeniku, a od tih sredstava 60% odlazi na poklone i nagrade učenicima, a 40% na materijalne troškove.

Prijaviti se možete svojim učiteljicama ili učiteljicama matematike. Uplate se mogu izvršiti najkasnije do 3. veljače 2017. godine.