MathFest

Učenici naše škole sudjelovali su na festivalu matematike MathFest koje je održano 17. travnja 2019. u Tuheljskim Toplicama u organizaciji Matematičkog društva Krapinsko-zagorske županije MathKaj. Sudionici su se natjecali u skupinama po četvero, a iz naše škole su sudjelovale 3 ekipe: 3. i 4. razred, 5. i 6. razred te 7. i 8. razred. MathFest se održava već 5 godina, a naša se škola ove godine uključila prvi put. Sabrali su nova iskustva i stekli poznanstva te jedva čekaju sljedeću godinu kako bi pokazali nova znanja u kombinaciji s mrvicom sreće.

Vaša novinarka: Ivana Žukina, 7.a