Izlet u Krašograd

Učenici prvih razreda naše škole prošli su tjedan, točnije 8. svibnja 2019. godine, uspjeli „uloviti“ jedan jedini sunčani dan i lijepo se provesti u Ekoparku Krašograd u Bratini pokraj Pisarovine.

Program je  započeo upoznavanjem i razgledavanjem  imanja i obilaskom dječjeg  zoološkoga vrta, vožnjom u veselom disco vlakiću Kraš Express, a nastavio se kroz mnoštvo zabavnih, ali i edukativnih aktivnosti.

Naši su prvašići  mogli naučiti kako se muze mehanička kravica, natjecati se u potezanju konopa i skakanja u vrećama, uživati u vožnji brodićem po jezeru te pokazati svoje detektivske sposobnosti u potrazi za kovčegom u kojem se skriva slatko blago. Skakali su na trampolinu, trčali Kraševu slatku alku i dobili slatke Kraševe proizvode.

Bilo nam je jako zabavno, baš smo uživali!