Drugašići u Zagrebu

Ove su školske godine učenici drugog razreda, sa svojim učiteljicama, dva puta posjetili zagrebačka kazališta.

U prosincu su posjetili Gradsko kazalište Žar ptica u kojem su pratili avanture drvenoga lutka Pinokia koji je postao dječak.

U petak 15. veljače su u Zagrebačkom kazalištu lutaka gledali predstavu Pismo iz Zelengrada koja im je ukazala na problem zagađivanja okoliša i njegove posljedice te ih je uputila kako se, od malih nogu, odgovorno ponašati.

Nakon predstave posjetili su Međunarodnu zračnu luku Franjo Tuđman koju su obišli uz stručno vodstvo i upoznali sve etape putovanja zrakoplovom.