Međunarodni uspjeh naših učenika

Na VII. međunarodnom natječaju Bogatstvo različitosti čiji je organizator OŠ Matija Gubec, Tavankut u Vojvodini, Republika Srbija, naša je učenica Ivana Žukina, 7.a razred, osvojila 2. nagradu za literarni rad (stariji uzrast) te 3. nagradu za likovni rad (stariji uzrast). Svoje je uspjehe ostvarila uz potporu menotrica Darije Fotak i Anamarije Grabušić. Tema ovogodišnjeg natječaja bila je “Budi mi prijatelj”.

Na spomenutom natječaju svojim literarnim radovima sudjelovale su i učenice Ema Gospočić i Ema Fišter, obje učenice 6.b razreda.

Čestitamo!

Vaši novinari