Dramska skupina u Loboru na manifestaciji pod nazivom „Svjetski dan kazališta za djecu i mlade“

U nedjelju 17.ožujka naša je dramska skupina u pratnji svoje mentorice Koraljke Parlaj scenskim igrokazom Potraga za znanjem nastavila svoju malu turneju Krapinsko-zagorskom županijom. Sudjelovali su na manifestaciji pod nazivom „Svjetski dan kazališta za djecu i mlade“ u organizaciji Dramske sekcije KUD-a Lobor na koju smo pozvani zbog zamijećenoga nastupa na ovogodišnjem Lidranu u Krapini.

Nastupili su i učenici Osnovne škole Marija Bistrica, Srednje škole Zlatar, Srednje škole Konjščina te Dramska sekcija KUD-a Lobor.

Prikazali su nam svoje dramske ostvaraje: Neobičan san Paule K., Sveta Katarina – zaštitnica nogometašica, Imam ideju! te Andrea i četiri komada.

Zanimljive i vrlo uspješne bile su i izvedbe recitacija te monologa koje smo imali priliku slušati između svakog nastupa dramskih skupina.

Bilo je to nedjeljno poslijepodne posvećeno kazalištu, glumi i prije svega umjetnosti koja nam obogaćuje život!

Srdačni pozdravi našim domaćinima i nadamo se novim dramskim druženjima!