Obavijest učenicima

Dragi učenici,

želimo vas podsjetiti da nastava u drugome polugodištu počinje u ponedjeljak 16. siječnja 2017. godine po već poznatome rasporedu.

Odmorite se i provedite svoje zimske praznike na najljepši mogući način!

Ujedno vas želimo obavijestiti kako će se tijekom vašega zimskog odmora u našoj školi održavati radionice za sve zainteresirane učenike i to 11. i 12. siječnja 2017.

Pogledajte popis radionica i izaberite nešto za sebe, svoje interese te ih posjetite zbog zanimljivih sadržaja i druženja!

Popis radionica pogledajte OVDJE.

Vama i vašim cijenjenim roditeljima želimo sretan Božić i novu godinu, ljepšu, uspješniju i punu osmijeha!