Fašničke špelancije vu Oroslavju

U organizaciji Turističke zajednice grada Oroslavja ove nedjelje 24.2. održana je manifestacija „Fašničke špelancije vu Oroslavju“. Fašnik je ove godine bio izrazito posjećen, a publika je uživala u bogatom i šaljivom programu u kojem je sudjelovalo mnoštvo  maskiranih.

Predstavilo se nekoliko vrtićkih i osnovnoškolskih grupa. Među sudionicima bili su i učenici naše škole. Treći a, b i c razred sa svojim učiteljicama Jelicom Kunac, Tatjanom Benko i Anitom Bodalec predstavili su se kao „Sladoledi“.

Kreativnost i trud u izradi maski nagrađen je ulaznicama i stručnim vodstvom za „Muzej oldtimera Presečki“ u Krapini te slatkom poslasticom – sladoledom u slastičarnici Relax u Krapini.

Čim malo zatopli, spojit ćemo ugodno s korisnim te vlakom otići na zasluženi izlet u Krapinu.

Osim što smo se veselili osvojenim nagradama, svi smo se i jako dobro zabavili te se veselimo susretu dogodine.