Nastupali smo na županijskoj smotri LiDraNo 2019.

Ove su godine učenici, koji sudjeluju u radu dramske skupine naše škole, prisustvovali na županijskom natjecanju LiDraNo – za dramsko, novinarsko i literarno izražavanje. Natjecanje je održano u SŠ Krapina 19. veljače. Naši su se učenici predstavili igrokazom Potraga za znanjem koji su prilagodili i izveli pred stručnom komisijom.

Našu su ekipu činili: Jana Matuša, Helena Vnučec, Lorena Moštak, Janica Stepan, Nika Kuhta, Lea Šobak, Lana Berta, Klara Haus, Dora Drempetić i moja malenkost uz mentorstvo učiteljice hrvatskoga jezika, voditeljice dramske skupine Koraljke Parlaj.

Naš dramski nastup okarakteriziran je kao dinamičan, vrlo siguran, tematski drugačiji i razigran. Sve rečeno bit će nam dodatna motivacija za daljnji scenski rad i razvoj naše dramske skupine.

Vaš novinar: Gabrijel Kučko, 7. a