Mir i dobro

Ravnateljstvo policije Ministarstva unutarnjih poslova uz podršku Središnjega državnog ureda za šport, Klinike za dječje bolesti Zagreb i Ministarstva znanosti i obrazovanja provodi preventivnu akciju Mir i dobro koja ima za cilj senzibilizirati i informirati javnost za rizike i opasnosti od nestručne i nepropisne uporabe pirotehničkih sredstava, savjetovati javnosti na koje načine smanjiti broj ozlijeđenih s posebnim naglaskom na djecu i mlade.

U prilogu je brošura Mir i dobro, pripremljena od strane Ravnateljstva policije i link na edukativni video koji je dostupan na poveznici: https://www.youtube.com/watch?v=pYaE7LnkF3E.

Slavimo blagdane dostojanstveno, u miru i tišini!