Duh Božića u 2. b razredu

U ovo blagdansko vrijeme često nas ponese svjetlucavost, sjaj i blještavilo ukrasa. Roditelji i učenici 2.b razreda svjetlo blagdana upalili su već početkom prosinca u sebi. Potaknuti jednom od životnih priča, koje nas najviše taknu jer se radi o najmlađima, osmislili su i proveli akciju kojom će jedno dječje lice ozariti osmijehom. Na poticaj svojih roditelja učenici su aktivno sudjelovali tijekom akcije,  strpljivo ,marljivo  i tajnovito radeći sve što je trebalo. Akcija je, na iznenađenje svih, uspjela iznad naših očekivanja. Učenici su osjetili zadovoljstvo i radost darivanja u pravom smislu tih riječi! Spoznali su, učeći od odraslih, kako biti još bolji i položili jedan važan ispit u životnoj školi!

S.Š.Borovčak