Na čaju kod Malih vrtlara

Zadnji sat nastave u srijedu 21. studenog bio je nešto drugačiji…

Učiteljica je rekla da nećemo biti u našoj učionici, nego ćemo posjetiti Male vrtlare i učiteljicu Jasminku.

Mali vrtlari su izvannastavna aktivnost koja se u našoj školi provodi od mjeseca rujna ove školske godine.

U učionici nas je dočekalo iznenađenje. Mali vrtlari su nas dočekali s toplim, ali posebnim čajem, pripravljenim od ljekovitoga bilja koje su prikupili. Bilo je tu različitoga sušenog bilja poput  matičnjaka, mente, koprive i kadulje.

Učiteljica Jasminka je uz čaj  ponudila limun i med. Udobno smo se smjestili i razgovarali uz šalicu čaja.

Bilo je ovo jedno neobično i lijepo iskustvo. Nadamo se da ćemo ga uskoro ponoviti!

Mali novinari