Interliber

U petak 16. studenoga 2018. učenici naše škole bili su u Zagrebu.

Cilj ove terenske nastave bio je da učenici posjete sajam knjiga na Zagrebačkom velesajmu, poznatiji kao Interliber. Razgledavanjem knjiga i novih naslova na Interliberu učenici su proširivali svoja znanja i spoznaje o važnosti dobrih i kvalitetnih knjiga u našem svakodnevnom životu. U ovoj računalnoj eri povratak knjizi znači povratak čitanju, slikanju, proučavanju i istraživanju, a naši ih učenici navode kao vlastite životne prioritete.

U Cinestaru su pogledali film Orašar i 4 kraljevstva te uživali u bajkovitim prizorima neobične zemlje lutaka i božićnih priča.