Prvašići postali članovi naše školske knjižnice

U srijedu 14. prosinca naši su prvašići postali članovi školske knjižnice. U knjižnicu su ih primile „mišica“ Klara Rusan i „mačkica“ Viktorija Jakopović koje su im odigrale igrokaz Sunčane Škrinjarić „Miš u knjižnici“.

Bilo je tu mijaukanja i cijukanja, ali su učenici prvoga razreda naučili što knjige ne vole tako da će znati čuvati knjige. Knjižnica je od početka školske godine za njih postala poznati prostor jer su tu dolazili svaki tjedan i slušali pričanje priča i bajki. Posudili su svoje prve slikovnice i veselo ih odnijeli kući.

Nadajmo se da će im knjižnica i knjige uvijek buditi lijepe uspomene i da će rado dolaziti, posuđivati  i čitati knjige!