Ivana Žukina objavljuje svoju prvu knjigu

Na natječaju Moja prva knjiga, učenica 6.a Ivana Žukina osvojila je prvu nagradu.

U subotu 19. svibnja 2018. Ivana je, u pratnji svoje mentorice Anamarije Grabušić, u Karlovcu u dječjoj knjižari Knjiguljica prisustvovala završnoj radionici natječaja Moja prva knjiga. Njezina je slikovnica Crvena raketa osvojila jedno od sedam prvih mjesta od ukupno 727 uradaka poslanih na natječaj. Nakon likovne radionice, kraćeg intervjua i razgovora s mentoricom, žiri je procijenio da je Ivanina knjiga autentična, tj. njezino samostalno djelo. Svih će sedam knjiga, pa tako i njezina, biti objavljeno, poslano u knjižnice po cijeloj Hrvatskoj te se prodavati u knjižarama. Dodjela nagrada i predstavljanje knjiga bit će u rujnu u Karlovcu. Zato, o čemu je riječ u Crvenoj raketi, čitajte sami od jeseni.

Anamarija  Grabušić