Izlet u Accredo – adrenalinski park u Čakovcu

U petak 11. svibnja 2018. učenici trećih razreda otišli su na izlet u adrenalinski park u Čakovcu.

Prekrasno vrijeme, složni timovi, natjecateljski duh, uzbuđenje i cjelodnevne aktivnosti obilježili su taj dan. Učenici su se okušali na stijeni za penjanje, u ljudskom stolnom nogometu, streličarstvu, visećoj kuglani, air soft duelu, utrci Berg – Gokartovima i na Zip stijeni. Na kraju dana proglašeni su pobjednički timovi i podijeljene slike s nezaboravnoga izleta. Vratili su se kućama s pregršt doživljaja i uzbuđenja.

Učiteljice trećih razreda