Projektni dan- Filmski dan
Tolerancija: poštujmo različitosti

U četvrtak 3. svibnja 2018. godine u našoj se školi održao projektni dan na temu Tolerancija: poštujmo različitosti.

Učenici su gledali filmove na temu tolerancije, poštivanja različitosti, prava na život, obrazovanje ili igru…
Nakon gledanja filmova odvijale su se razne radionice na spomenutu temu koje su omogućile učenicima da iznesu vlastito mišljenje i stav o svijetu u kojem živimo i kako taj svijet učiniti boljim mjestom za život svih ljudi.
Mnoštvo je proizašlih poruka:
Ako ti se ne sviđa mjesto gdje jesi, zamisli gdje želiš biti!
Naša djela su naši spomenici!
Svaka priča ima dvije strane- budi ona plemenita strana!
Dobre prijatelje uvijek treba braniti!
Budite ljubazni jedni prema drugima, ne znaš kakva se bitka vodi u tuđem srcu!
Želite li vidjeti ljude, sve što trebate je samo pogledati oko sebe i otvoriti srce!