Ljeto nam se vratilo u grad

Vrijeme nezaustavljivo teče … Kao da smo jučer sjeli u školske klupe, a već se polako približavamo ljetu. Osjećate li ga?

Tim riječima su nas pozdravili članovi Dramske grupe nižih razreda na početku programa kojeg su 25. travnja 2018. godine priredili za učenike nižih razreda a smjene.

Sjetili su se i naših mama koje su ponekad zahtjevne, stroge i ozbiljne, a opet tako nježne i brižne.

Lektirna djela… boli nas od njih glava, ali čitati se mora.

Dolaskom ljeta dolaze i nove frizure, a to su nam u svom igrokazu pokazale Lana i Iris.

Miris ljeta je u zraku… Bliži se kraj školske godine, a učiteljice samo nešto pitaju i provjeravaju, kao da su i same sve zaboravile.

A tek zaključne ocjene! Nekima veselje, a nekima noćna mora!

Nećemo vas više zamarati, nego vam šaljemo bezbroj poljubaca i pozdrava sa željom da vam kraj školske godine bude zanimljiv i veseo uz, naravno, dobre ocjene.

Mali novinari