Izložba pisanica u Galeriji grada Krapine

U petak 23. ožujka 2018. u 19.00 h otvorena je 21. po redu  izložba pisanica koja se već tradicionalno održava svake godine uoči Uskrsa u gradu Krapini.

Našu je školu i ove godine predstavlja Etnografska grupa „Škrinjica“. Ove su nas godine predstavili uskršnjim zečićima koji su kaširani uz korištenje prirodnih materijala. Veliki dio zadatka obavili su sami učenici, a roditelji su pomogli u oblikovanju drvenih dijelova.

Osim u Galeriji grada Krapine, neobične pisanice  mogu se pogledati u staroj hiži naše škole te u fotogaleriji naše mrežne stranice!

Snježana Štefek Borovčak