Klokan bez granica

U četvrtak 22. ožujka održano je matematičko natjecanje „Klokan bez granica“.  Ovo međunarodno natjecanje provodi se u 58 zemalja diljem svijeta u točno 12:30 h, a svi učenici rješavaju iste zadatke.

Na natjecanju je sudjelovalo 80 učenika naše škole. Rezultati natjecanja najbolje plasiranih učenika bit će objavljeni 2. svibnja 2018. godine na mrežnim stranicama HMD-a.

Vjerujemo da je natjecanje zainteresiralo učenike u rješavanju logičkih matematičkih zadataka, a razveselili su se prigodnim poklonima: tortici, kalendaru i penkali.