Dan narcisa

Naša škola svake godine aktivno sudjeluje u humanitarnoj akciji pod popularnim nazivom Dan narcisa. Radi se o akciji Zagorske lige protiv raka kojom s prikupljaju sredstva za opremanje naših bolnica suvremenim uređajima za otkrivanje i liječenje raka.

U akciji su aktivno sudjelovali učenici 8.b razreda: Magdalena Blagec, Marta Hren, Sara Haramustek, Paula Jozić, Marta Kučko, Doroteja Tišljar, Mario Martinjak i Mihael Korman.

Oni su u pratnji knjižničarke Danice Pelko obišli grad Donju Stubicu te svojim veseljem i buketićima narcisa nagradili svoje sugrađane.

Zahvaljujemo učiteljima koji su svojim dobrovoljnim prilozima također poduprli akciju.