Županijsko natjecanje iz povijesti

Županijsko natjecanje iz povijesti ove školske godine održano je 7. ožujka 2018. u Osnovnoj školi Antuna Mihanovića u Klanjcu.

Iz naše škole, a prema rezultatima školskih natjecanja, na županijsko natjecanje  pozvana je učenica 8.b razreda Magdalena Blagec.

Osim rješavanja zahtjevnoga testa,  učenici su razgledali, uz stručno vodstvo,  franjevački samostan i crkvu Navještenja Blažene Djevice Marije te Galeriju Antuna Augustinčića.

Magdalena je u kategoriji osmih razreda osvojila 5. mjesto.  Čestitamo Magdaleni na ostvarenom rezultatu i zahvaljujemo joj na uloženom trudu i radu!