Natjecanje Crvenoga križa

U subotu 10. ožujka 2018. diljem Hrvatske provedena su gradska/općinska/školska natjecanja mladih HCK. Gradsko natjecanje mladih Gradskog društva Crvenog križa Donja Stubica, održano je u OŠ Matije Gupca Gornja Stubica.

Našu školu predstavljala je ekipa u sastavu Magdalena Blagec, Dorotea Tišljar, Ivona Bertol, Lara Berta, Marta Kučko i Valentina Štefek, pod vodstvom mentorice profesorice Sanje Vidiček.

Naše cure osvojile su prvo mjesto u kategoriji podmlatka, drugo mjesto ekipa OŠ Oroslavje i treće mjesto ekipa OŠ Marija Bistrica. Pobjednička ekipa predstavljati će GDCK D. Stubica na Međužupanijskom natjecanju koje se ove godine održava u Varaždinskoj županiji.

Čestitamo!